Foto: Trym Ivar Bergsmo
Du er her: Hovedside - Om Vesterålen regionråd - Adresser/telefon - Sekretariatet
Sekretariatet

duloxetine where to buy

duloxetine buy link

benadryl and pregnancy category

benadryl pregnancy dosage fiorentina.info

amitriptyline for sleep

amitriptyline and alcohol

buy abortion pill online

after an abortion link

mixing zoloft and weed

mixing viagra and weed mha.dk

overdose on antidepressants and alcohol

antidepressants and alcohol

abortion pill online pharmacy uk

cheap abortion pill buy online go

naltrexone oral reviews

naltrexone reviews for opiate addiction bistromc.org

opioid antagonist implant

how much is naltrexone

spironolacton 40

spironolacton pms
Roar Sivertsen, sekretariatsleder Vesterålen regionråd
Telefon: 76 11 15 00
Mobil: 481 69 731
e-post: roar.sivertsen@vestreg.no

Hilde Ongstad, fagleder økonomi og personal Vesterålen regionråd
Telefon: 76 11 15 04
Mobil: 906 33 974
e-post: hilde.ongstad@vestreg.no

Siv Merete Reinholtsen, konsulent Vesterålen regionråd
Telefon: 76 11 15 00
e-post: postmottak@vestreg.no
sivreinholtsen@hotmail.com

Vibeke Suhr, daglig leder kultursamarbeidet
Telefon: 76 11 15 03
e-post: vibeke.suhr@vestreg.no

Margrethe Berntsen, prosjektmedarbeider kultursamarbeidet
Telefon: 76 11 15 05
e-post: kulsam@vestreg.no

Marianne Hansen, MUSAM-koordinator
Telefon: 76 11 14 99
e-post: musam@vestreg.no

Jan Steinar Eilertsen, daglig leder RKK
Telefon: 76 18 50 41
Mobil: 917 91 940
e-post: Jansteinar.eilertsen@oksnes.kommune.no

Camilla Carlsen, fagkonsulent RKK
Telefon: 76 18 50 40
Mobil: 911 04 967
e-post: Camilla.Carlsen@oksnes.kommune.no

Karianne B. Bråthen, fagkonsulent RKK - ute i permisjon

Astrid Berthinussen, reiselivssjef
Telefon: 76 11 14 83
e-post: astrid@vestreg.no

Benedikte Andreassen, markedsmedarbeider Vesterålen reiseliv
Telefon: 76 11 14 84
e-post: turistinfo@vestreg.no

Kjetil Paulsen, konsulent Vesterålen reiseliv
Telefon: 76 11 14 80
Mobil: 953 07 900
e-post: kjetil.paulsen@vestreg.no

Cathrine Wallstad Myhre, konsulent Vesterålen reiseliv
Telefon: 76 11 14 81
e-post: Cathrine@vestreg.no

Bård Meløe, daglig leder Vesterålen friluftsråd
Telefon: 76 11 15 06
e-post: friluftsraad@vestreg.no

Hans Arne Norbakk, prosjektleder Samhandlingsreformen
Telefon: 76 11 14 85
Mobil: 468 87 660
e-post: hans.norbakk@vestreg.no

Geir Johansen, utviklingsveileder for ungdomsskolene i Vesterålen, RKK
Mobil: 480 03 002
e-post: geir.johansen@vestreg.no
Postboks 243, Kjøpmannsgt. 2, 8401 Sortland, Telefon 76 11 15 00
Headerfoto: Trym Ivar Bergsmo • 2002-2019 © Systems by NorNet.no